logo

Akumulatory na zamówienie

Akumulatory na zamówienie

Nasza usługa związana z budowaniem akumulatorów w sposób kompleksowy zaspokaja potrzebny klienta. Umożliwiamy dowolną i indywidualną konfigurację pakietów (S i P). Tworzone przez nas obudowy na pakiety z wykorzystaniem laminatu dopasowujemy pod konkretny kształt i budowę ramy. Zajmujemy się także wymianą akumulatorów ołowianych i żelowych na Li-ion.

Podczas planowania akumulatora umożliwiamy dobór ogniw pod względem pojemności i prądu rozładowania. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone ogniwa największych marek takich jak Samsung, LG, Panasonic, Sanyo (litowo-jonowe lub turnigy litowo-polimerowych).

Duża elastyczność oferty pozwala na indywidualny dobór ilości ogniw, napięcia i prądu rozładowania bezpośrednio pod potrzeby klienta. Równocześnie zwracamy Państwa uwagę na fakt, iż akumulator jest najdroższym elementem składowym przerabianego roweru. Często jego wartość stanowi prawię 50% całej wartości roweru, a ceny wahają się w zależności od zastosowanych komponentów, napięcia i pojemności od 1600zł nawet do ponad 5tyś. zł.
Najczęściej wykonywane pakiety to: 36V 20Ah (zasięg ok 60km), 48V 20Ah (zasięg ok 80km) i 65V 20Ah (zasięg ok 100km). Zasięgi podawane są przy prędkości ok 25 km/h po prostym terenie w sprzyjających warunkach atmosferycznych i bez użycia siły mięśni. Stanowią więc uśrednioną realną wartość ponieważ nie da się oszacować dokładnej odległości wynikającej z ukształtowania terenu oraz stylu jazdy. Przykładowo: Przy zastosowaniu pakietu 16S 3p turnigi 5000mAh czyli 67V 15Ah, sterowniku GT 1500 i silniku 10 x 6 z maksymalną prędkością około 65km/h można przejechać ok 40-45km natomiast zmniejszając prędkość do 25km/h przy tej samej konfiguracji pokonujemy ok 100km.
  • Dowolna konfiguracja pakietów ( S i P )
  • Indywidualny kształt obudowy
  • Wymiana akumulatorów ołowianych i żelowych na Li-ino
  • Dobór ogniw pod względem pojemności i prądu rozładowania
  • Obudowy wykonane z laminatu
  • Ognia znanych i sprawdzonych marek
  • Dopasowanie poziomów napięcia i prądu do potrzeb klienta