Diagnostyka akumulatorów rowerowych li-ion

Wydajność

Niezawodność

Doświadczenie

Spadek wydajności baterii? Czas na diagnostykę akumulatora

Nawet najlepszy pakiet rowerowy nie będzie działał bez zarzutu wiecznie. Jeśli zauważyłeś, że baterie nie są już tak wydajne jak kiedyś, to najlepszy czas na diagnostykę akumulatora. Oczywiście możesz pobawić się w zgadywanki, ale po co marnować czas, skoro sprawę można rozstrzygnąć raz dwa w naszym serwisie. Dzięki odpowiednim urządzeniom możemy przeprowadzić diagnostykę baterii i ustalić źródło problemu. Podpowiemy także, jak go najlepiej rozwiązać i oczywiście przeprowadzimy naprawę, jeśli taką właśnie decyzję podejmiesz.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o swoim akumulatorze

Lista rzeczy, która może powodować nieprawidłowe działanie Twojego akumulatora nie jest oczywiście nieskończona. Testowanie pakietów pozwala jednak na szybkie wykrycie problemu i oszacowanie, jakie dalsze działania będą najkorzystniejsze - zarówno z punktu widzenia samej baterii li-ion, jaki Twojego portfela.
Diagnostyka pozwoli nam ustalić takie podstawowe rzeczy jak rodzaj ogniw, konfigurację, rzeczywistą pojemność, wydajność prądową. Dzięki niej możemy jednak dowiedzieć się o pakiecie dużo więcej. Przykładowo możemy sprawdzić, jakie osiąga temperatury czyli czy bateria się nie przegrzewa. Dowiemy się, jakie jest napięcie poszczególnych ogniw oraz sprawdzimy osiągane natężenie prądu. Poznamy znamionową pojemność baterii. To wszystko pozwoli nam uzyskać komplet niezbędnych informacji o Twoim akumulatorze, dzięki którym bez problemu określimy, co jest nie tak.

Sprawdź swój akumulator rowerowy u nas

Jesteśmy pasjonatami rowerów elektrycznych od wielu lat. Dzięki naszym własnym wyprawom rowerowym zgromadziliśmy doświadczenie, które pomaga nam na co dzień w pracy świadczyć usługi o najwyższej jakości. Zajmujemy się nie tylko diagnostyką, ale także budową akumulatorów. Dokładnie wiemy, co może się przytrafić Twojemu pakietowi rowerowemu i jak to naprawić. Pracujemy na różnych ogniwach i widzieliśmy już nie jedno rozwiązanie, jeśli chodzi o baterie litowo-jonowe. Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz rzetelne informacje o swojej baterii. Diagnostyka akumulatorów rowerowych z Elektro Bikes to dobry wybór!

Moje konto