Naprawa i regeneracja akumulatorów rowerowych li-ion

Wydajność

Niezawodność

Doświadczenie

Naprawa i regeneracja akumulatorów rowerowych

Niestety nic nie trwa wiecznie i akumulatory rowerowe nie są tu wyjątkiem. Nadchodzi taki moment, kiedy ich żywotność się kończy lub też coś po prostu wymaga naprawy. Kiedy należy zacząć się martwić? Bez wątpienia zwróć uwagę na to, czy Twój pakiet nie rozładowuje się lub ładuje zbyt szybko oraz czy wciąż pokonujesz na jednym ładowaniu taki sam dystans. Jeśli rower elektryczny nie chce się uruchomić, wtedy masz już pewność, że coś jest nie tak. Pamiętaj jednak, że nie musisz kupować nowego aku. Często naprawa czy też regeneracja akumulatora załatwi sprawę.

Na czym polega regeneracja pakietów rowerowych?

Dzięki regeneracji Twój akumulator będzie jak nowy. Najpierw demontujemy starą obudowę i wyciągamy z niej stare ogniwa. Następnie zastępujemy je nowym profesjonalnie zgrzanym pakietem li-ion, który wykonujemy na wzór oryginalnego. Kolejny krok to przełożenie elementów elektroniki zabezpieczającej i balansującej do nowego pakietu. Na sam koniec montujemy baterie litowo-jonowe wraz z wszystkimi pozostałymi elementami do oryginalnej obudowy. Regeneracja sprawia, że akumulator zachowuje się praktycznie jak nowy. Często również można zwiększyć jego pojemność w związku z zastosowaniem nowej technologii ogniw.

Kiedy czas na naprawę akumulatora?

Regeneracja to nie jedyny rodzaj naprawy, jakiego może wymagać Twoja bateria. Czasem nie chodzi o same ogniwa, a o elementy elektroniki czy po prostu kable. Dlatego jeśli Twój rower elektryczny zachowuje się inaczej niż zwykle, nie wpadaj w panikę. Wystarczy odpowiednia diagnoza, aby szybko znaleźć i usunąć usterkę. Jak zawsze doradzimy rozwiązanie, które będzie najkorzystniejsze zarówno pod względem technologicznym, jak i finansowym.

Oddaj swój akumulator rowerowy w nasze ręce

Rowery elektryczne to nasza pasja od wielu lat. Zarówno praca na warsztacie, jak i wyprawy rowerowe nauczyły nas wiele o tym sprzęcie. Doświadczenie, które zgromadziliśmy, wykorzystujemy każdego dnia w pracy, nieustannie podnosząc jakość świadczonych przez nas usług. Doskonale wiemy, że odpowiednia diagnoza, a następnie naprawa lub regeneracja to klucz do długiej żywotności Twojego akumulatora. I to właśnie chcemy Ci zaoferować. Naprawa i regeneracja akumulatorów z Elektro Bikes z pewnością wyjdzie na dobre Tobie i Twojemu rowerowi.

Naprawimy Twój akumulator

W skład usługi wchodzi

 
  • 1Demontaż obudowy

  • 2Diagnoza

  • 3Wymiana ogniw

  • 4Zgrzanie ogniw

  • 5Montaż BMS

  • 6Test sprawności pakietu

  • 7Montaż obudowy

 
akumulator-ico

cena już

od 150,00

 

Zleć diagnozę i naprawę akumulatora już teraz

    Moje konto